Düğün fotoğrafı

Düğün hikayesi

Düğün klibi 4k

Söz ve nişan çekimleri

Çocuk çekimleri

Sünnet çekimleri

Doğum öncesi fotoğraflar

Yeni doğan fotoğraflar

Baby shower

Jımmy jıp 4k kamera , aktüel kamera ve montajı

Drone çekimi (havadan çekimler işletme ve fabrika tanıtım video ve fotoğraf)

Ürün çekimi (endüstriyel makina çekimleri, gıda çekimleri,tekstil,yemek,restaurant,menü çekimleri

Mezuniyet çekimleri ve yıllık çekimleri

Puzzle tablo

Kişiye özel tasarımlı davetiyeler

Özel grafik tasarımları

Kurumsal kimlik tasarımlar

GELİN-DAMAT FOTOĞRAFLARI

Uzman kadromuz ile profesyonel hizmet veren bir firmayız. Fotoğraf makinalarımız ve objektiflerimiz en son teknolojiye uygundur. sürekli yenilikleri takip eden kendini yenileyen müşteri odaklı hizmet veren bir ekibiz.

Drone ile havadan fotoğraf ve video, jımmy jıp , video klip ile save the date , trash day, dış çekim, düğün hikayesi gibi bu özel ve tekrarı olmayan gününüzü özel kalite hizmeti için hazırız.

Hayatınızın dönüm noktasını ihtimale bırakmayın.Ölümsüz fotoğraflarınızı bu işi aşk ile yapan farklı ve eğlenceli çekimler ile noktalayın.

Bu özel gününüzü sizinle aynı heyecanı yaşayan anlık gelişen doğal kareleri yakalayan,kişiye göre çekim açılarını bilen nerde nasıl bir makina ve objektifle çekim yapacağını iyi bilen çalışma arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

DÜĞÜN KLİP

“Anı dondurmak ile Yetinmeyin”.Düğün klibi (hikayesi) aşamalarımız kuaför , fotoğraf çekim esnası , kız evi , düğün esnası (giriş –ilk dans-nikah)

DOĞUM FOTOĞRAFLARI

Sevdiklerinizle birlikte bebeğinizin dünyaya gözlerini açacağı günü beklemenin heyecanını kaliteli bir çekimle ölümsüzleştirmek için bize ulaşın.

ÜRÜN ÇEKİMLERİ

İşletmelerinizin büyümesini istiyorsanız müşterilerinizin büyülenmesi satış ve ürünlerinizin görsel sunumu ve bunu sunan kaliteli ve profesyonel çekim yapan bir ekibe ihtiyacınız vardır.Ürün fotoğraf ve video çekimleri için bize ulaşın.

Çocuk çekimi

Zaman hızla geçiyor çocuklarımız da her geçen gün büyüyor. Onlara ilerde bebeklik ve çocukluk zamanlarını daha iyi anlatmak, anıların unutulmaz olmasını sağlamak artık çok kolay. Çocuk fotoğraf çekimi ile doğum günlerinden senaryolu çekimlere kadar farklı fotoğraf çalışmaları sayesinde yaşadıklarınızı benzersiz kılacaksınız .Hızla büyüyen çocuklarınızın unutulmaz anlarını fotoğraf karelerinde ölümsüzleştirmek adına bize ulaşın.

Doğum fotoğrafları

Hayattaki en değerli anlardan biride şüphesiz doğumdur. Biz siz anne adaylarının hamilelik fotoğraflarından başlayarak, doğum ve doğuma hazırlık fotoğrafları , bebeğinizi kucağınıza ilk alışınız, bebeğinizn ilk banyosu, anne ve baba ile ilk karşılaşma, aile ile ilk tanışma, ilk emzirme, tartılması, boy ölçümü, ayak izinin alınması, giydirilmesi aile ve bebek fotoğraflarından oluşan albüm hazırlıyoruz.

Jımmy jıp kamera

Jımıjıp kamera sayesinde düğün çekimlerinizi farklı açılardan 9 metreye kadar yükselerek hiçbir anınızı kaçırmadan aktüel kamera ile destekleyerek 360 derece döner başlıklı profesyonel operatörler eşliğinde hizmetinizdeyiz.

Drone

Yaptığımız işin ciddiyetini ve verimliliğin maksimum düzeyde olması gerektiğinin bilinciyle en son teknolojiyi ve en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Her zaman yedekli sistemler ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.havadan 4k drone çekimi ile hizmetinizdeyiz.

Mezuniyet çekimleri

Doğal haliniz ve tavrınızı yansıtan kepli fotoğraflar çektirmek, üzerinden yıllar geçse bile mezuniyet dönemizi daha güzel duygular ile anımsamanızı sağlayacaktır. Fotoğraf karelerinizi ölümsüzleştirmek için bize ulaşın.

Özel grafik tasarımları

Şirketiniz veya kurumunuz için kartvizit logo afiş broşür tasarımı ve baskısı için bize ulaşın.